Sponsorlu Bağlantılar

Borç Para Verecek Tefeci Arıyorum Sarıyer

9 ay önce
404 kez görüntülendi

Borç Para Verecek Tefeci Arıyorum Sarıyer

Borç Para Verecek Tefeci Arıyorum Sarıyer Hayırsever Kişiler Verenler Yardım Kuruluşları İstemek 2017 Arayanlar Vermek Sevap mı

Eğer sizde nakit ihtiyacınızı karşılamak için internet üzerinden borç para veren tefecileri arıyorsanız doğru adrese geldiniz demektir. İstanbul Sarıyer için özel oluştuğumuz sayfada siz para arayanlara Sarıyer’deki tefecileri ve dönen olayları size aktaracağız. Artık teknoloji gelişte ve aranılan şey google’dan aranılarak bulunabiliyor. Örneğin bizim sitemiz sayesinde kredi para hizmeti sağlayan kişileri ve şirketleri öğrenebiliyorsunuz. Eskiden bunları gazete ilanları ile bulabiliyordunuz. Bu işi illegal şekilde yapanlara tefeci yasal şekilde yapanlara finans kuruluşu deniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Borç Para Verecek Tefeci Arıyorum Sarıyer Bu kişiler aslında sizin işinizi görmek için bu şekilde işlerle uğraşmıyor. Tamamen kendi paralarını yükseltme amaçlı çeşitli yöntemlerden birini kullanıyorlar. Yani bankalardan kredi alamayanlara kredi vererek yüksek faiz ve komisyon ile kar elde ediyorlar. Tabi bunu yaparken güvence altına alarak paralarını teslim ediyorlar. Bu yüzden size senet imzalatırlar, kefil isterler yada evinizin tarlanız varsa ipotek koyarlar. Bu kişilere gitmeden önce aklınızdaki tüm soruları kişiye sormanız gerek karar verme aşamasında şirketin ismini yada kişinin ismini internetten araştırma yapmalısınız.

Parayı teslim alırken işinizi sağlama alın. Kişinin imzası ve bilgilerini alın. Aldığınız ve geri ödeyeceğiniz miktarı imzalı şekilde teslip alıp kopyasını saklayın. 50.000 tl alıp geri 500.000 tl ödemeye mahkum bile kalabilirsiniz. Ödeyemediğiniz zaman kişiler size ve ailenize zarar verebilir. Mahkemelik, davalık, icralık, avukatlık olabilirsiniz. Bu yüzden dolandırıcı mı yoksa güvenilir bir kişi ilanı iyi araştırıp süzmek gerek.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Borç Batağından Kurtulma Yolları Nasıl Kurtulurum başlıklı makalemizde Borç Batağından Kurtulma Yolları, Borç Batağından Kurtulmak İçin ve Borç Batağından Nasıl Çıkarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. fatih dedi ki:

    YAŞAR ÇİBARLİ İSTANBUL YAŞ 53 ÇALIŞAN EMEKLİ EVLİ AYLIK GELİR 3200 SORUN YAŞADIM KIZIMIN SAĞLIK SORUNU İÇİN 30000 TL 48 AY VADE

  2. bennım acıl nakıte ııhtıyacım var 5 bin tl kadar aylık 500 odeye bılırımm mumkunse 28 yasında evlıyım gayrımenkul de calssıyorum tarafıma acıl donus yapparsanız sevınırım

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık