Sponsorlu Bağlantılar

Borç Para Veren Zenginler

9 ay önce
466 kez görüntülendi

Borç Para Veren Zenginler

Borç Para Veren Zenginler Kurumlar Verecek Hayırsever Anında Kredi Verenler Arıyorum Diyenler Yardımı Yapan Senetle Elden Firmalar

Web sitemiz İhtiyaç sahibi zor duruma düşmüş acele acil nakit paraya sıkıştım nereden yardım bulabilirim diyenler için ve iletişim bölümünden bize ulaşan ziyaretçilerin yoğun ısrar ve isteği üzerine kurulmuştur. Ve aynı zamanda kişilerin özel bilgileri olan telefon, adres vb. iletişim bilgilerinin gizliliği korumak amacı ile yayın faaliyetlerine devam etmektedir.

Eğer sizde iş yerinizden aldığınız maaştan daha üst seviyesini alışveriş yöntemi ile harcayarak geleceğini düşünmeyip kredi kartlarına sürekli borç ekleyerek ve aile bütçe planlamasını yapmadığınız için sürekli eksiye düşerek ve maddi sıkıntı çekerek zor günler geçiriyorsanız doğru sayfaya geldiğinize emin olabilirsiniz.

İnsanın yaşamında neler yaşayacağı hiç belli olmaz. Beklenmedik olaylar üzerinden paranızı harcamış olabilirsiniz. İnsan dediğinin bugün var yarın yok. Bir anda bir amansız hastalık gelir ve bir sürü para harcamış olabilirsiniz yada bir trafik kazası sonucu çalışamaz hale gelmiş yada kaza geçiren kişiye yardım etmeniz gerektiğinden iş yerinden çıkarılmış olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yada kendi iş yerinizi işletirken birden ekonomi ve piyasalar yüzünden gelir durumu azalan vatandaşlar artık müşteriniz olarak gelmediği için ve dükkan gider ve borçlarını karşılayamaz hale gelmiş ve kepenkleri indirip iflas bayrağını çekmiş ve sıfıra düşmüş olabilirsiniz.

Cebinizde hiç nakit kalmayınca ve ekmek su alacak bile paranız yoksa oldukça zor günler geçiriyorsunuz demektir. Bu durumda neler yapabilirsiniz ve size kim para verecek. Hala böyle Borç Para Veren Zenginler var mı ? İşte cevabı…

Akraba, Aile, Eş, Dost, Yakınlarınız‘dan borç talep edebilirsiniz. Belki durumu iyi olan kişi siz işleri yoluna koyana kadar size destek olmak isteyebilir. Siz de durumunuzu düzeltince borcunuzu geri ödersiniz böyle kara günler geride kaldığında sizde karşıdaki kişi sıkıştığında para yardımı yapabilirsiniz.

Finansal Kurumlar Banka Şubeleri aracılığı ile acil ihtiyaç kredisi çekebilir. Uzun vadede küçük taksit tutarları ile geri ödeme yapabilirsiniz. Böylece sizin işiniz görülür faiz ödersiniz ama önemli olan zor durumdan kurtulmak para dediğiniz bir dünya malı nede olsa sağlık gibi değil geriye yenisi ve belki de daha fazlası gelebilir.

Tercih size kalmış. Biz elimizden geleni kaleme aldık. Diğer yöntemler için konuları okuyabilir yorum yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Borç Para Veren Faktoringler başlıklı makalemizde Borç Para Veren Faktoringler, Borç Para Veren Yerler ve Borç Verme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. 5 bin tl ihtiyacım var gayrımenkulde calısıyorum bnka borcumu sıfırlayı kıreddı cekmek ıstıyorum bankadan dollayı sorun yasadım evlıyım 28 yaasındam aylık gelırım 3500 tl 500 ile 750 tl arası oodeye bılırım

  2. izmir dedi ki:

    gülseven özdemir yaş .35 diş hekimi yanında yardımcı asistanlık yapıyorum 20000 tl ye ihtiyacım var aylık 1000 tl ödeyebilirim izmirde yaşıyorum

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık