Sponsorlu Bağlantılar

Elden Senetle Para İzmir

9 ay önce
425 kez görüntülendi

Elden Senetle Para İzmir

Elden Senetle Para İzmir İzmirde Kredi Verenler Borç Veriyoruz Arıyorum Diyenler Yerler Kefilsiz Banka Dışında Kuyumcular Almak İsteyenler

Ülkemizdeki en kalabalık illerden olan İzmir son yapılan nüfus sayımlarına göre 4 milyondan fazla kişinin yaşadığı bir ildir. Hal böyle olunca bu ilimizde de paraya ihtiyacı olan kişilerin sayısı da oldukça fazla demektir. En kalabalık iller arasında İstanbul, Ankara’dan sonra 3. sırada yer alıyor. Bu yüzden bizim için önemli bir il. Ayrıca İzmir solcuların kalesi olarak bilinir. İnsanların çok modern ve bilgili olduğu söylenir. Ayrıca İzmir’in kızları çok güzeldir diye bir söylem vardır. Tabi bu kişiden kişiye göre değişir. Plaka kodu 35’dir. Boyoz, Kumru ve İzmir Köftesi gibi yiyecekleri meşhurdur.

Sponsorlu Bağlantılar

Asıl konumuz olan Elden Senetle Para İzmir‘e gelecek olursak artık insanlara bankalardan kredi çekmekte zorlanıyor. Çünkü daha önce ödeme problemi yaşadıkları için bankalar kredi çıkarmıyor. Ve insanlar yeni yollar aramaya başladı. Tefecilik yapan insanlar senetle para vererek nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor tabi faiz oranları yüksek oluyor. Bunun dışında sizin taşınmaz mülklerinize sahip olacak imzaları sizden alıyor bankanın koyacağı ipotekler gibi diyebiliriz. Bunun dışında kuyumcular kredi kartlarından çekim yapıyorlar size altın satmış gibi gösteriyorlar ama nakit para veriyorlar. Siz taksitle kredi kartına ödüyorsunuz. Tabi onlarda komisyonunu alıyor. Bazı ufak yerlerde cep telefonu dükkanları da aynı mantıkla çalışarak kartınızdan çekim yapıyor ve cep telefonu satmış gibi yapıp para veriyorlar. Bazı yerlerde senetle elektronik eşya satıyorlar. Buradan senetle ürünü alan kişi kutusundan çıkarmadan garantisiyle ve açılmamış haliyle başka dükkanlara zararına satıyor keş paraya sıkıştıkları için. Sizde bu yöntemlerden birini seçebilirsiniz. Başka bildiğiniz yöntem varsa bizimle paylaşın ve böylece fikir arayan kişilere ışık yakmış olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Senetle Para Veren Tefeciler başlıklı makalemizde Senet Karşılığı Para Veren Tefeciler, Senetle Borç Para Veren Tefeciler ve Senetle Borç Veren Tefeciler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. izmir dedi ki:

    ziya arslan 45 yaşındayım memurum evliyim gelirim 3200 tl garanti bankasına borcum var onu kapatmak istiyorum sicilim temizlemek istiyorum 20.000 tl ye ihtiyacım var aylık 500 tl ödeme yapabilirim 48 y vade

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık