Sponsorlu Bağlantılar

İşsizlere Günlük Devlet Ödeneği 50 TL

9 ay önce
208 kez görüntülendi

İşsizlere Günlük Devlet Ödeneği 50 TL

Aylık 1300 TL Para Kazama İmkanı

Günümüz dünya koşullarında yaşanan ekonomik dalgalanmalar sebebi ile firmalar kısa sürede batmakta , ve işten ayrılıp işsiz kalan insan sayısı giderek artmaktadır. Ekonominin faize, dolara endeksli olduğu dünya koşullarında paranın değeri giderek azalmakta firmalar da bu dalgalanmalar sonucunda küçülmeye gitmektedir. Firmaların zararları da firmalara finansal destek sağlayan bankaları zor duruma düşürmektedir. Finans kurumları da önce küçülmeye gitmekte , küçülme ile birlikte  personel sayıları azalmakta doğal olarakta bankalara da iflas bayrağını çekmektedir.

İşsizlik sayısının giderek artması sebebi ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti Ekonomik refahı artırmak adına bir çok yeni düzenleme yapmaktadır. İş-kur destekli İşbaşı eğitimi ile kişilere günlük 50.TL para , aylık olarak ise 1300 TL para vermektedir. Burada amaç sürdürülebilir , ekonomik kalkınmayı sağlamak , kişilerin yaşamlarını istenilen refah seviyesine ulaştırmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

İş Kur Programına Katılabilmek İçin;

  1. Lise veya üniversite öğrencileri
  2. 15 yaşını tamamlamış olanlar.
  3. İşverenin ikinci derece akrabası olmayanlar
  4. Emekli olmamış olmak
  5. Daha önce 3 ay o iş yerinde çalışmamış olmak.

İşveren elemanı isterse kendi seçebiliyor veya İş Kur kapsamında eleman aranan niteliklere uygun olarak firmaya yönlendiriliyor. Burada amaç doğru işe doğru yetişmiş eleman yönledirmektir.

İş kurun iş imkanları en ayrıntılı biçimde araştırılmalı , iş kura kayıt olarak en iyi iş imkanlarından yararlanılmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Sgk ve Bağkur Emeklilerine Maaş Müjdesi başlıklı makalemizde Emekli Maaşları Müjde, Emekli Maaşları Ne Zaman Alınacak ve Emeklilere Bayram Müjdesi hakkında bilgiler verilmektedir.

İşsizlere Günlük Devlet Ödeneği 50 TL Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık