Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Para Veren Varmı

9 ay önce
741 kez görüntülendi

Senetle Para Veren Varmı

Faizle Taksitle Borç Para Verenler Verilir Senetle Veren Yerler Kefilsiz 2016 Kuyumcu Verme Bankadan Kredi Alamayanlara Çözümler Şirketler Acil Nakit Bulanların Adresi Tefeci Kredisi

Bugün ki yazımızda yine web sitemize giriş verilerine baktığımız ve karşılaştığımız kelime öbeklerinden birini konu alacağız. 2 gündür aynı öbekle girişler olmuş. Senetle Para Veren Varmı ? İnsanlar merak ediyor gerçekten böyle bir şey olabilir mi? Kredi kartsız imzasız eski usül sistemle senetle nakit para bulabilme yöntemini araştırıyorlar. Biz şuanda bu aramayı yaptığımızda 3. sayfadayız. Bu yazımızdan sonra en az 2. sayfaya gelmeyi düşünüyoruz. Umarız umduğumuz gibi olur. Kredipara.net açılalı 44 gün oldu. Artık yavaş yavaş yükselmeye başlıyoruz. Yandex ve Google kelime önerilerinde çıkmaya başladık.

Öncelikle para tüm dünya’da keşfinden ve kullanılmasından sonra vazgeçilmez bir parça olmuş. Eskiden insanlar alışverişi takas usulü yaparmış. Örneğin birisi buğday üretiyorsa diğeri marangozluktan anlıyormuş tahta eşya üretiyormuş kendi aralarında anlaşıp belirli tutarda birbirlerine ürünleri takas yapıyorlarmış herkes kendi yaptığı ve ihtiyacı olan ürünle takas yapıyormuş. Daha sonra para icat edilmiş ve insanlar bir şey satın almak için para vermeye başlamış. Bunu ilk bulan Lidyalılar olmuştur. Bunu bulduktan sonra diğer medeniyetler ile ticaret yapıp paranın yaygınlaşmasına imkan sağlamışlardır. Daha sonra ülkeler kurulunca belli yasalar çerçevesine paralar seri olarak üretilmeye başlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Herkes bu hayatta para için çalışıyor. Kazandığı parayla ihtiyaçlarını karşılıyor. Bunlar barınma, giyinme, yiyecek olarak başlıca ihtiyaçlardan bazıları. Herkes çok paraya sahip olmak istiyor. Bu hayatta çok paraya sahip olmak çok kolay bir iş değil. Kimisi şirket kuruyor büyüyor paraya para demiyor. Kimisi insanların hakkını yiyerek bir yerlere geliyor. Kimisine piyango vuruyor. Kimisi de çok çalışarak birikim yapıyor ve birikimlerini değerlendirerek parasını katlıyor.

Peki bir anda çok paraya ihtiyacınız var nereden bulacaksınız. İlk önce aileniz, akrabanız, arkadaşınız ve dostunuzdan talep edebilirsiniz. Olması bankadan kredi çekersiniz banka vermezse senetle para veren yer ararsınız bulabilmeniz için sitemize diğer makalelerde bağlantıları ekledik. Hepsine ulaşabilirsiniz. Umarız sıkıntınız giderilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Elden Senetle Para İzmir başlıklı makalemizde Borç Para Arıyorum Diyenler, Borç Para Veriyoruz ve İzmir Senetle Para hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. karşıyaka dedi ki:

  makbule türker
  izmir
  29
  özel şirket finans sorumlusu
  2500
  evet
  10.000 tl nakit aylık 1000 tl ödeyebilirim

 2. mustafa dedi ki:

  30000 nakit lazım 1000 tl taksitle hıc aksatmadan oderım lutfen yardımcı olun bursa yıldırım

 3. tuzla dedi ki:

  erhan 34 yasındayım ıstanbuldqyım özel sektorde calısıyorum bekarım aylık net gelırım 2000 tl dır.dagınık borclarım var onları kapatmak ıcın 10000 tl ye ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım

 4. istanbul dedi ki:

  cok acıl 35 tl ıhtıyacım var emeklıyım calısıyorum aylık 1500tl odeyebılırım yaş 50 tlf cok acıl

 5. EDİRNE MERKEZ dedi ki:

  20BİN LİYAYA İHTİYACIM VAR SENETLE PARA VEREN VARSA AYRICA KREDİ VE KREDİ KARTI ÇIKARTABİLECEK GERÇEK FİNANSÇILAR ARASIN

 6. Aydın dedi ki:

  Burcu erdoğan aydinda yaşıyorum 30 yaşındayım magza sorumlusuyum bekarim 2800 tl alıyorum bankalar ile bir yıl önce sorun yaşadım belirli borclarimi kapatmak kalan kısmı ile araç almak istiyorum 23000 ihtiyacım var geri 600 tl öderim aylık

 7. Esenyurt dedi ki:

  20000 TL ihtiyacım var.dağınık
  Borçlarını toplamak istiyorum
  Ssk dan emekliyi 51 yaşındayım
  Aynı zaman da çalışıyorum.Evliyim aylık 1000 TL
  Oderim

 8. Mustafa dedi ki:

  Benim. Acil. 8000. Tl. Ye. İhtiyacım. Var. İstanbul. Anadolu yakasında. 44. Yıldır. İkamet. Etmekteyim.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık