Sponsorlu Bağlantılar

Sgk ve Bağkur Emeklilerine Maaş Müjdesi

9 ay önce
242 kez görüntülendi

Sgk ve Bağkur Emeklilerine Maaş Müjdesi

Emekli Maaşları Anında Hesapta

T.C Başbakanı Binali Yıldırım Kurban Bayramının yaklaşması harcamaların çok fazla olacağını düşünerek sgk kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilerle , sgk ve bağ  kur emeklilerine bayram müjdesi verdi. Bayram tatilinin 9 gün olacağını Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan açıkladıktan sonra ikinci müjdeyi de Başbakan Binali Yıldırım verdi. Kurban Bayramı gelmeden emeklilere maaş ödemelerini önce yapacağını açıkladı. Böylelikle emekliler rahat bir nefes aldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Emekliler erken maaş almanın sevincini yaşarken otobüs terminallerinde biletler tükenmek üzere. Uçak bileti de yaklaşan kurban bayramı tatili nedeni ile giderek azalmaktadır. Herkes rezervasyonlarını önceden yaptığı için yaklaşan kurban bayramı tatili sebebi ile bilet bulmakta zorlanılıyor.

Başbakan Binali Yıldırım emeklilere maaşlarının 8-9 Eylül 2016 tarihlerinde ödeyebilecekleri bilgisini verdi. Anne anneler, dedeler, babaanneler , teyzeler, halalar maaşlarını erken alacakları için ayrı bir heyecan duymaktadırlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan 18 Yaşına Giren Gençlere 500 Euro başlıklı makalemizde Genç Girişimciler Devlet Desteği, Gençlere 500 Euro ve Gençlere 500 Euro Veren Ülkeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sgk ve Bağkur Emeklilerine Maaş Müjdesi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık