Anneler Günü Kredisi ve Kampanyalar

Sponsorlu Bağlantılar

Annelere Özel Hediye
Hayatımıza anlam katan karşılık beklemeden veren, hayır dualarını eksik etmeyen anneler için tüm finans , özel sektör bu özel gün için bir çok çalışma yapmaktadır. Bankalar annele günü için belli oranda krediyi düşük faizle vermektedir. Bu kampanyalar sadece 1 Mayıs 2016 dan 30 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecektir. Bazı bankalar annelerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için çocuğunun Nüfus cüzdanı ile beraber başvuru yapmasını istiyor. Anneler dünyanın en değerli varlıkları. Anneler bir canın hayata gelmesine vesile olan kişidir. Anneler için yapılan kampanyalar çok fazla. Annelerin tabi kide kaydı değerleri çok yüksek ve bu anlamda onları belli miktarla kısıtlamak doğru olmasa da bankalar bu durumda annelere belli ölçütte kredi verebilmektedir. Bazıları krediyi verirken düşük faizli tutmakta, bazı bankalar kredi için dosya masrafı almamakta, bazı bankalar dosya masrafında bazı masrafları almamakta veya indirime gitmektedirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Anneler Günü Kredisi İçin Başvuru Koşulları

  1. Nüfus Cüzdanını aslı ve Fotokopisi
  2. Sürücü Belgesi Aslı ve Fotokopisi
  3. Adres Gösteren Belge
  4. Gerek duyulursa gelir belgesi

Anneler günü hediyeleri bunlarla sınırlı değil tabii ki anneler gününde bankaların İnternet şubelerini kullanan kişiler çiçek sepetinden indirimli çiçek gönderimi de ücretsiz oluyor.

  • Market
  • Giyim
  • Kozmetik
  • Restoran
  • Beyaz Eşya
  • Çiçekçi

Alışverişleri banka kredi kartı ile yapar iseniz bonus puan kazanabilir bu puanlarla başka bir hediyeyi annenize alabilir. Alışverişlerinizde para puan toplayabilirsiniz.
Bankalar bu günlerde o kadar güzel kampanyalar yapmaktadır ki örneğin  www.iktisatbank.com Bankası Anneler günü kampanyası banka kredi kartı ile yapacağınız alışveriş ile yapılacak çekilişte İtalya ‘ya seyahat etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Ticari Taşıt Kredisi Ve En Hızlı Ticari Taşıt Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Hangi Araçlar Ticari Araç Grubuna Girer, İş Makineleri Hangi Kredi Türüne Girer ve Ticari Kredi Alabilme Ölçütleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın