Artı Para İle Anın da Nakit Kredi Cebinizde

Sponsorlu Bağlantılar

Hesabınızda yeterli para olmadığı taktirde , hesabınızda bankanın belirlediği orandan size nakit para olarak sunduğu bir çeşit kredi türüdür. Hesabınıza tanımlanan ve günlük olarak işleyen faiz oranı ile ödeme yapabilirsiniz. Artı para hesabınıza tanımlanan belirli orandaki nakit paradır.
Artı para hesabı açmak için şubenize giderek talimat verebilirsiniz. Artı para için bankaların web siteleri ile başvuru formları doldurabilirsiniz. Artı paranın en güzel yanı acil nakit ihtiyacınızı karşılamasıdır. Bunun dışında günlük faiz işlemesidir. Örneğin iki gün para çektiniz iki gün kadar faiz ödüyorsunuz. Artı para hesabınızda para kalmasa dahi vereceğiniz otomatik ödeme talimatları ile kredi kartı borcunuzu, kredi borcunuzu, elektrik, su , doğal gaz borçlarınızı bankaya vereceğiniz otomatik talimat ile artı paradan anında yatırabiliyorsunuz.Artı para ile ödemek yapmak ileri de kredi alabilme notunuzu yükseltmektedir. Böylelikle bankalara düzenli ödeme yapmakta ve bankalarla olan finansal ilişkilerinizi güçlendirmektedir. İleri de ihtiyacınız olan parayı anında bankadan kredi olarak çekebilme faktörünü yerine getirmiş oluyorsunuz. Dilerseniz dilediğiniz miktardaki artı parayı istediğiniz tarihte kullanabilirsiniz. Siz ne zaman isterseniz o zaman kredinizi kullanırsınız. Elektrik, su veya doğal gaz faturalarını siz isterseniz hesabınızdan otomatik olarak çekilir. En güzel yanı günlük işleyen faizin olmasıdır. Kullandığınız gün kadar ödeme yapıyor olmanız ve acil nakitte sıkıştığınız zaman hesabınıza tanımlanan kredili mevduat hesabınızın olması.
Başvuru İçin gerekli belgeler:

Sponsorlu Bağlantılar
  • Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Gelir Belgesi
  • Maaş Bordrosu
  • Son döneme ait Doğal gaz, elektrik, su faturası .( Bu faturalar kesinlikle artı parayı tanımlayan kişi üzerine olmalıdır.)
  • Serbest çalışanlar için vergi levhası , ticaret sicil belgesi
  • İkametgah Belgesi

Artı para ile hesabınızda olan parayı Cumartesi pazar dahi olsa ATM den rahatlıkla çekebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kredi Dosya Masrafını ve Kredi Kartı Aidatını Geri Almak İçin; başlıklı makalemizde Kredi Dosya Masrafı Geri Alma, Kredi Dosya Masrafı İade Dilekçe Örneği ve Kredi Kartı Aidatını Geri Alabilmek İçin Yapılması Gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

One Comment

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın