Borç Batağından Kurtulma Yolları Nasıl Kurtulurum

Sponsorlu Bağlantılar

Borç Batağından Kurtulma Yolları Nasıl Kurtulurum Çıkılır Kurtulanlar Çıkarım Kurtulmanın Yolu Kurtulmak İçin Dua
Bir çok insan borçları yüzünden strese girmekte ve nasıl ödeyeceğini düşünüp durmakta. Ve borç yiğidin kamçısıdır diye atasözümüz var. Yani bir şey almadan önce borcum var onu ödemeliyim diye düşünürüz çoğu zaman bizi engeller çoğu zaman. Borcun olmasının sebebi insanın kendi parasının olmamasındandır. Çalışılan yerde az ücret alınıyordur. Kredi kartı kullanırız ve borçlar birikir. Yada iş yerimiz vardır kar etmiyordu ticari kredi çekeriz onu ödemek zorunda kalırız ve yine dükkanımız olduğu halde borçla yaşarız. Gelen kazanç bankaya gider. Yada çevremizden borç alırız. Maaş yatınca veririz deriz. Ve liste böyle uzayıp gider. Hepimiz borçluyuz bir nevi.
Peki bu Borçlardan Nasıl Kurtuluruz? İşte cevabı kredipara.net adresinde. Bir önceki yazımızda da belirttik yinede taze güncel bilgiler ve fikir önerileri sunalım sizlere. Çoğu kişi ayağını yorganına göre uzatmadığı için bir çok borç altına girip sıkıntıya düşüyor. Baktığınız zaman asgari ücret ile çalışan bir kişinin iphone kullanması imkansız gibi duruyor. Çünkü şuan fiyatları 3000 tl civarında. Buda kişinin 2,5 aylık maaşına tekabül ediyor. Ama taksitle borçla hala alıyorlar sonra diyorlar Borç Batağından Kurtulmanın Yolu nedir diye.
Aslında bakarsanız Kredi Kartı Batağından Kurtulmanın Çaresi var. Öncelikle tüm borçlarınızı yemeyip içmeyip kapatın. Daha sonra kartları kesip imha edin ve bankaya arayarak iptal ettirin. Ve böylece cebinizde para yoksa o alacağınız şeyi alamazsınız diğer aya borç sarkmaz. Şöyle olmalısınız cebinizde para varsa alın. Taksitle öderim. Bir daha ki ay öderim diye düşünmeyin.
Sonra Eyvah Borç Batağına Girdim Öldüm Bittim Demeyin sizde önerilerimizi dinleyin ve bu soruna çözüm bulun.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Borç Para Veren Yerler Adana 2017 başlıklı makalemizde Adana Senetle Para Verenler, Adanada Senetle Kredi Borç Verenler ve Borç Para Veren Yerler Adana 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın