Borç Batağındayım Ne Yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Borç Batağındayım Ne Yapmalıyım Kredi Kartı Batağında Olanlar Ne Yapabilirim Dua Borcum Çok Diyenler Nasıl Kurtulurum
Yaşadığımız çağda para kazanmak artık çok zor bir hal aldı. İşçileri aylık 1300 tl asgari ücret verilerek günde 9 saat durmaksızın köle gibi çalıştırılan bir sistem var. Elemanlar sistemin bir parçası olarak görülüyor ve durmaksızın işler yaptırılıyor. Sürekli olarak iyi iş çıkarılması bekleniyor en ufak hatasında bunu yaptığına pişman edercesine azarlama ve kızma politikası uygulanıyor. Kimisi yatarak para kazanırken kimisi de nefes almadan çalışıyor. Her zaman her yerde hangi işte çalışırsanız çalışın. Özel sektör veya kamu kurumu bu değişmiyor yalakalar yöneticinin adamı sağ kolu oluyor. Fazla konuşmayanlar hep ikinci planda oluyor ve onlar dikkate alınmıyor hataları tolere edilmiyor.
İşte bu yüzden çalıştığımız yerlerde sesimizi çıkarmalıyız ve bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için kendimizi göstermeliyiz. Kazanılan paraların harcanması çok kolay oluyor. İnsanlar hesapsızca alışveriş yapıp bir sürü para harcıyor. Kredi kartı onlara bedava gibi geliyor. Sanki ekstresi gelince başkası ödeyecek. Borç bataklarına sürüklenen insanlar genelde zevki için harcama yapan ve geleceği düşünmeyen kişiler yüzünden oluyor. Örneğin bir banka neden asgari ücretle çalışan bir kişiye kredi kartı verir ki? Bu insan bunun ödemesini nasıl yapacak hiç düşünmüyorlar mı. Aslında düşünüyorlar zaten bunun için yapıyorlar ödeyemesin ve faiz biriksin üstüne diye yapıyorlar. Kimse rahatça para harcayıp Borç Batağındayım demesin.
Sonradan gelip Borç Para Verecek Hayırsever arıyorlar onlar sizin borcunu ödemez. Kurtulmak İçin Ne Yapabilirim? diye düşünüyorsanız hemen sizde yorum bölümüne ne kadar borcunuz olduğunu yazın ve nereye bu borcunuz bunu belirtin hemen size yardımcı olalım.
Borcum Çok Diyenler, Borç Batağında Olanlar Kısa Sürede Nasıl Ödenir diyenler hemen sizde başvurunuzu yapın sıkıntılarınızı giderelim.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Borç Para Arıyorum başlıklı makalemizde Acil Para Arıyorum, Borç Para Arıyorum ve Borç Para Verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın