Borç Para Verecek Tefeci Arıyorum Sarıyer

Sponsorlu Bağlantılar

Borç Para Verecek Tefeci Arıyorum Sarıyer Hayırsever Kişiler Verenler Yardım Kuruluşları İstemek 2017 Arayanlar Vermek Sevap mı
Eğer sizde nakit ihtiyacınızı karşılamak için internet üzerinden borç para veren tefecileri arıyorsanız doğru adrese geldiniz demektir. İstanbul Sarıyer için özel oluştuğumuz sayfada siz para arayanlara Sarıyer’deki tefecileri ve dönen olayları size aktaracağız. Artık teknoloji gelişte ve aranılan şey google’dan aranılarak bulunabiliyor. Örneğin bizim sitemiz sayesinde kredi para hizmeti sağlayan kişileri ve şirketleri öğrenebiliyorsunuz. Eskiden bunları gazete ilanları ile bulabiliyordunuz. Bu işi illegal şekilde yapanlara tefeci yasal şekilde yapanlara finans kuruluşu deniyor.
Borç Para Verecek Tefeci Arıyorum Sarıyer Bu kişiler aslında sizin işinizi görmek için bu şekilde işlerle uğraşmıyor. Tamamen kendi paralarını yükseltme amaçlı çeşitli yöntemlerden birini kullanıyorlar. Yani bankalardan kredi alamayanlara kredi vererek yüksek faiz ve komisyon ile kar elde ediyorlar. Tabi bunu yaparken güvence altına alarak paralarını teslim ediyorlar. Bu yüzden size senet imzalatırlar, kefil isterler yada evinizin tarlanız varsa ipotek koyarlar. Bu kişilere gitmeden önce aklınızdaki tüm soruları kişiye sormanız gerek karar verme aşamasında şirketin ismini yada kişinin ismini internetten araştırma yapmalısınız.
Parayı teslim alırken işinizi sağlama alın. Kişinin imzası ve bilgilerini alın. Aldığınız ve geri ödeyeceğiniz miktarı imzalı şekilde teslip alıp kopyasını saklayın. 50.000 tl alıp geri 500.000 tl ödemeye mahkum bile kalabilirsiniz. Ödeyemediğiniz zaman kişiler size ve ailenize zarar verebilir. Mahkemelik, davalık, icralık, avukatlık olabilirsiniz. Bu yüzden dolandırıcı mı yoksa güvenilir bir kişi ilanı iyi araştırıp süzmek gerek.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Borç Batağından Kurtulma Yolları Nasıl Kurtulurum başlıklı makalemizde Borç Batağından Kurtulma Yolları, Borç Batağından Kurtulmak İçin ve Borç Batağından Nasıl Çıkarım hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın