Çalışmayan Kişiye Kredi Kartı Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartı Kişiye sunulan en güzel küçük mikro kredi türüdür. Kredi kartına sahip olan kişiler ödemeleri bir ay sonra yapabiliyorlar. Acil nakit ihtiyaçlarını ortadan kaldırıyor. Kredi kartı nakit taşıma riskini ortadan kaldırıyor. Kredi kartı pek çok asistanlık hizmeti ile müşterinin anlık ihtiyaçlarını ortadan kaldırabiliyor. Kredi kartı kişiye prestij kazandırıyor. Doğru kullanıldığında iyi bir geri ödeme aracıdır. Acilen nakit paraya ihtiyacı olan kişi kredi kartından çekim yapabilir. Kredi çekebilir. Elektrik, su, doğal gaz hizmetlerinden yararlanabilir.  Hava alanı hizmetlerinden yararlanabilir. Kredi kartına çıkarmak için kredi kartı çıkarma koşulları yazımızı okuyabilirsiniz.
Kredi kartı artık çıkarmak çok kolay yapmanız gereken sigortalı bir işte düzenli bir şekil de çalışıyor olamak. Sigortası olmayan kişilere kredi kartı çıkmaz. Çalışmayan fakat belli bir gelire, birikime sahip olan kişiler de bankada kredi, kredi kartı alabilirler. Ancak belli bir oranda banka da paralarının olması , teminat olarak gösterecekleri belgeleri olması gerekir. Bankalar kişinin kredi kartı limitini belirlerken belli koşullara bakarlar. Kredi kartı limitini artırmak için kredi kartı limit yükseltme koşulları adlı yazımızı okuyabilirsiniz.  Kredi kartı çıkarmak için banka ile sürekli para alış verişi yapmak , banka ile düzenli bir finansal geçmişe sahip olursanız sigortanız yok olsa bile kredi kartı size çıkabilir. Bunun dışında kredi kartı her türlü koşulları sağlamış olsanız dahi kredi notunuz sıfır ise çıkmayabilir. Kredi notunu yükseltmeniz gerekmektedir. Kanuni takipte olabilirsiniz bu yüzden size kredi kartı çıkmayabilir. Kredi kartı çıkartmanın bir başka yolu da ek kart çıkarmaktır. Size kredi kartı çıkmasa bile anneniz, babanız, eşiniz, sevgiliniz size kredi kartı hediye edebilir. Kendi hesabına bağlı belirli limitli veya sınırsız limitli kredi kartı çıkarabilir. Tüm bankalar gerekli koşulları sağlayabildiğiniz sürece size kredi kartı çıkarabilirler. Kredi kartını çıkardıktan sonra kredi kartları bölümümüzü dikkatle okumanızı öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kredi Borcu Varken Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar, Borç Transferi Kredisi Veren Banka ve Kredi Borcu Varken Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın