Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar

Evlilik kredisi alabilmek geriye tekrar verilen paranın geri ödenmesi günümüz koşullarında zor olsa da yeni evlenecek olan tüm çiftler yüklü miktarda paraya ihtiyaç duymaktadır. Bankalar evlenecek olan çiftlere destek olmaktadır. Kimi bankalar dosya masrafı almamakta, kimi bankalar kredi verebilme oranın artırmakta, kimi bankalar evlenecek olan çiftlere avantajlı yatırım imkanları sunmaktadır. Evlilik kredisi alırken bir çok banka kişilere iyi yatırım araçları sunarak evlenecek olan çiftlere iyi fırsatlar sunmaktadır. Bazı durumlarda sıfır faizli kredi verebilmektedir.
Evlilikle ilgili kararı aldıktan sonra devletin yeni evlenecek olan kişilere sunduğu sıfır faizli kredi koşullarını , devlet yardımlarını aşağıdaki linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.
10.000 TL Sıfır faizli kredi için  tıklayarak başvuru koşullarını okuyabilirsiniz.
Gelin adayına 24.000 TL çeyiz parası yazısını tıklayarak başvuru koşullarını okuyabilirsiniz.
Evlenirken size ve eşinize yatırım yaptıracak en iyi banka kuruluşunu seçmelisiniz. Özellikle Mayıs, Haziran, Temmuz aylarında bir çok banka da evlilik kredisi verebilme ölçütleri değişebiliyor. Tüm bankaları en iyi şekilde araştırmalısınız. Düğünde takılan altınları altın toplama günlerinde bankaya getirerek altını nakit paraya çevirerek vadeli altın hesabı açtırabilirsiniz. Bunun dışında ücretsiz belirli süreli kiralık kasa hizmetlerinden yararlanabilir altın yükselişe geçtiği zaman birikimlerinizi paraya çevirebilirsiniz. Unutmayın ki bankalar evlenecek olan çiftleri kazanmak ister kredi alabilme, yatırım yapma, kiralık kasa ve farklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Devletin evlenecek olan kişilere olan desteklerin iyi araştırmalısınız. Tüm bankalara evlenecek olan çiftlere evlilik kredisi verirler. Yeter ki evlenecek olan çiftler gerekli koşulları sağlayabilsinler. Evlenecek olan kişiler gerekli olan tutarı almalı bankalardan kredi olarak almalı , krediyi aldıktan sonra da paralarını en iyi şekilde değerlendirerek süreklilik arz eden yatırım araçlarına çevirmelidirler. Örneğin ev alıp kiraya çevirebilirler, iş kurabilirler, bankların finansal varlıkları ile yatırımlarının kârlılığını artırabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde İhtiyaç Kredisi Başvuru, İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İhtiyaç Kredisi Hesapla hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın