Evlilik Kredisi

Sponsorlu Bağlantılar

Sıfır faizli Masrafsız Kredi İçin ;
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte nişan , düğün hazırlıkları başladır. Evlilik kutsaldır. Genç kızlığa ilk adım atan genç kızlar evlilik , gelinlik, düğün hayalleri kurarken genç erkekler de ömür boyunca düzgün bir evlilik yapacakları hayatının aşklarını arar. Ve gün gelir. Düğün salonu, gelinlik, damatlık, düğün pastası, kuaför masrafı, balayı derken yüklü miktarda paraya ihtiyaç duyulur. İşte tam bu sıra da önce devlet destekleri akla gelir. Yeni evlenecek gençler devlet sıfır faizli kredi vermektedir. Çeyiz ödeneği adı altında gençler faizsiz kredi vermektedir.
Gerek Kamu bankaları gerekse özel bankalar da yüklü miktarda toplanan finansal varlıkları gelin ve damat hesabı, evlilik kredisi gibi bir çok yatırım ve finans aracı ile finanse etmektedir. Bankalar bu toplanan paralarla fon sağladığı gibi kişilere de fon kaynağı sağlar. Yeni evlenecek olan çiftlere örneğin Akbank masrafsız düğün paketi sunmaktadır. Akbank kredi verirken düşük faiz oranı sunmasının yanı sıra kiralık kasa hizmetlerini de bir yıl gibi bir süre için çok düşük rakamlarda müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Evlilik kredisi için Bankanın Müşterisinden istediği belgeler;

Sponsorlu Bağlantılar
  1. Nüfus Cüzdanın Aslı ve fotokopisi
  2. İkametgah Belgesi
  3. Gelir Belgesi
  4. Maaş Bordrosu

Sıfır Masrafla kredinin verilebilmesi krediyi alabilmede en iyi ölçüttür.
Sadece Akbank değil tüm özel ve kamu bankaları evlilik kredisi vermektedir. Önemli olan hangi bankanın en iyi hizmeti verebildiği bilmektir. Tüm bankalar evlilik zamanlarında bir çok fırsat oluşturmaktadır. Bir banka ile sözleşme imzalamada önce en iyi hizmeti vereni bulmanızı öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın