İş Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

İş Fikirleri
Bugün işsiz kalmış yada mevcut bir iş yerinde çalışıp da kendi işini kurmak isteyen kişilere bir dizi öneri sunacağız. Artık kimse müdürden, şeften emir almak istemiyor. Kendi işinin patronu olmak istiyor. Bu her ne kadar güzel ve parlak bir fikir olsa da uygulamaya geçince türlü zorluklar ile karşılaşabiliyor. Olsun ben bu zorlukları aşarım yada hayalini planını kurup ilerisi için bir şeyler yapabilirim diyenler için derlediğimiz iş fikirlerine göz atabilirsiniz.
Organik Reçel Yaparak Para Kazanabilirsiniz
Pazardan aldığınız meyveler ile reçel yapıp pazar yerlerinde, kendi arabanızın arkasında, fuar yerlerinde veya organik ürün satan yerlere pazarlayabilirsiniz. Böylece kendi yaptığınız bir ürünü satmış olursunuz.
Tablo Yapımı İle Para Kazanmak
Kırtasiye’den aldığınız malzemeler ve tablo yapımı için gereken araçlar ile yaptığınız resimleri satışa çıkarabilirsiniz. İnternetten sahibinden, letgo ve sosyal medya hesaplarından tanıtımı yapabilirsiniz. İnternetten popüler yerlerin manzaralarına bakarak çizim yapabilirsiniz.
Kuru Temizleme Dükkanı Açarak Para Kazanabilirsiniz
Şehir yaşamında çalışan kişiler iş kıyafetlerini ve takım elbiselerini kendileri temizleyemediği yada eskiyen temizliğe ihtiyacı olan giysilerini kuru temizlemeye verir. Hızlı ve temiz iş yapıldığını görürlerse sizin sürekli müşteriniz olurlar. Sizde işinizi düzgün yaparsanız zamanla müşteri potansiyeliniz artar ve kara geçmiş olursunuz.
Bardakta Mısır Satışı
Ülkemizde daha önceki yıllarda daha popülerdi ama şimdilerde o kadar değil. Sizde bu işe farklılık katarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Bardakta mısır için gereken standı yapan firmalar var. Pişirmek ve satmak size kalmış. Gerekli olan malzemeler mısır, tuz, tereyağı, baharat, ketçap mayonez, bardak ve kaşık olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın