İşadamları Telefon Numaraları

Sponsorlu Bağlantılar

İşadamları Telefon Numaraları Zengin İş Adamları Cep Telefonları Ünlülerin Sanatçı Futbolcu Oyuncu Mankenlerin Cep Tel Noları
Sitemiz genel olarak acil nakit borç para ve senetle kredi bulmak hakkında bilgiler ve makaleler yayınlamakta. Sayaç raporlarımıza baktığımızda bugün İşadamları Telefon Numaraları cümlesini aratarak giren bir ziyaretçimizi gördük. Ve bu konu hakkında da bir makale yayınlamak istedik. Daha öncelerde gelen verilere göre yazdığımız yazılar oldukça ilgi gördü. Bunun üzerine yine bu konu ve düzenden gitmeye karar verdik. Aslında ziyaretçimiz bize başka bir konu üzerinden ulaşmış. Para Yardımı Yapan İşadamları konusundan bize ulaşmış. Bizde bu boşluğu tamamlamak için bu yazıyı kaleme aldık. Demek ki zenginlerin ve fabrikatörlerin numaraları merak ediliyor.
Efendim Türkiye üzerinde baktığımız zaman en zengin isimler şöyle sıralanıyor. Murat Ülker, Şarık Tara, Hüsnü Özyeğin, Erman Ilıcak, Semahat Arsel, Ferit Şahenk, Rahmi Koç, Suna Kıraç, Filiz Şahenk, Mehmet Sinan Tara olarak ilk 10 listeyi sıralayabiliriz. Bu zengin şahsiyetlerin telefon numaraları hepsinin ki bizim arşivimizde mevcut. Kişisel ve iş telefonları ayrıdır. Size hangisi lazımsa onu paylaşacağız. Direk olarak veremediğimiz için isteğe paylaşacağız. Bunun dışında bir çok ünlü ismin telefonu da mevcut istediğiniz kişinin adını soyadını yazın sizlere gönderelim.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İş Fikirleri başlıklı makalemizde Girişimcilik, İlginç İş Fikirleri ve İş Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

45 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın