İşsizlere Günlük Devlet Ödeneği 50 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Aylık 1300 TL Para Kazama İmkanı
Günümüz dünya koşullarında yaşanan ekonomik dalgalanmalar sebebi ile firmalar kısa sürede batmakta , ve işten ayrılıp işsiz kalan insan sayısı giderek artmaktadır. Ekonominin faize, dolara endeksli olduğu dünya koşullarında paranın değeri giderek azalmakta firmalar da bu dalgalanmalar sonucunda küçülmeye gitmektedir. Firmaların zararları da firmalara finansal destek sağlayan bankaları zor duruma düşürmektedir. Finans kurumları da önce küçülmeye gitmekte , küçülme ile birlikte  personel sayıları azalmakta doğal olarakta bankalara da iflas bayrağını çekmektedir.
İşsizlik sayısının giderek artması sebebi ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti Ekonomik refahı artırmak adına bir çok yeni düzenleme yapmaktadır. İş-kur destekli İşbaşı eğitimi ile kişilere günlük 50.TL para , aylık olarak ise 1300 TL para vermektedir. Burada amaç sürdürülebilir , ekonomik kalkınmayı sağlamak , kişilerin yaşamlarını istenilen refah seviyesine ulaştırmaktır.
İş Kur Programına Katılabilmek İçin;

Sponsorlu Bağlantılar
  1. Lise veya üniversite öğrencileri
  2. 15 yaşını tamamlamış olanlar.
  3. İşverenin ikinci derece akrabası olmayanlar
  4. Emekli olmamış olmak
  5. Daha önce 3 ay o iş yerinde çalışmamış olmak.

İşveren elemanı isterse kendi seçebiliyor veya İş Kur kapsamında eleman aranan niteliklere uygun olarak firmaya yönlendiriliyor. Burada amaç doğru işe doğru yetişmiş eleman yönledirmektir.
İş kurun iş imkanları en ayrıntılı biçimde araştırılmalı , iş kura kayıt olarak en iyi iş imkanlarından yararlanılmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Sgk ve Bağkur Emeklilerine Maaş Müjdesi başlıklı makalemizde Emekli Maaşları Müjde, Emekli Maaşları Ne Zaman Alınacak ve Emeklilere Bayram Müjdesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın