Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim Ne Yapmalıyım Yapmam Lazım Araba Alabilirim Diye Üzülmeyin
Kredipara.net olarak son sürat görevimize devam ediyoruz. Ve sizi banka kredileri hakkında bilgilendirmek için yeni makalemizi oluşturuyoruz. Eğer daha önceki banka çalışmalarınızda düzenli olarak ödemelerinizi yapmayıp aksattıysanız bu size kötü bir dezavantaj olarak geri döner ve kredi notu belirleme kuruluşu olan kredi kayıt bürosunun findeks sisteminde puanınız düşük gözükür. Büyük ihtimalle buradaki düşüklük nedeniyle kredi kullanma imkanınız olmuyor. Skorunuz düşük ise size finansal kurumlar borç para vermez yani size kredi çıkarmaz. Peki bu krediyi çekemeyenler ne yapacak nereden paraya ulaşacak banka dışında borç nakite ulaşma yolları hakkında ipuçları aktaracağız sizlere.
Doğal yöntemlerden olan banka şubelerinden kredi çekemeyen kişiler evleri, arsaları yada arabaları üzerine haciz koydurma işlemi yaparak kredi kullanabiliyor. Yani size borcu veren kişi mallarınıza ipotek koyarak kendini güvene alıyor ve sizde bunları teminat göstererek paranızı almış oluyorsunuz. Herhangi bir ödeyememe durumunda haklar karşı tarafa geçiyor. Banka borcunuzu ödemez iseniz mallarınıza el koyar paranın karşılığında. Yada diğer bir dipnot olarak aileniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız yada dostunuzdan bu miktarı borç olarak ileri bir tarihte ödeyeceğinize dair söz vererek alabilirsiniz.
Tabi yaşadığımız dönemde böyle sıkı arkadaşlıklar kalmadı kimsenin kimseye güveni yok herkes çıkar peşinde kimseyi zor anınızda yanınızda bulamazsınız eğer ki varsa da öyle bir dostunuz kıymetini bilin. Diğer bir yöntem olarak bankalardaki hesaplarınıza tanınan ek para çekme limitleri olabilir parayı çektiğiniz zaman hesap eksiye düşer belli bir faiz oranı ile geri ödeme yaparsınız yada kredi kartı ile acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
Başka bir yol olarak kredi kartınız ile alabileceğiniz beyaz eşya yada pahalı elektronik aletleri kutusundan çıkarmadan sıfır ambalajı ile garantisiyle birine fiyatı kırıp satabilirsiniz. Örneğin 2000 tl’ye aldığınız bir akıllı telefonu aynı gün birine 1500 tl’ye satarsanız kişi faturası ve garanti belgesini görünce hemen alır çünkü 500 tl karı vardır. Böylece sizin elinize sıcak nakit keş para geçmiş olur. Yada operatörler üzerinden faturaya ek telefonlar veriliyor kredi kartınız yok ise bu yöntemle yine telefonu alıp al sat yapabilirsiniz.
Son olarak bizim önermediğimiz ama mecbur kalan kişiler için olacak Tefecilerden borç istemek. Size bu kişiler yüksek faiz oranları ile kısa zamanda geri ödeme isterler ve kendilerini güvence altına almak için senet imzalatırlar. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız Kredipara.net Tefecilerden para almayı asla önermez!

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankasından Kadın Girişimcilere Kredi başlıklı makalemizde Anında Nakit Para, Kadım Girişimcilere Özel Kredi ve Kadın Girişimci Paketinde Bankacılık İşlemlerindeki Masrafsız İşlemler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın