Kredi Kartı İle Harcama Yaparken Biriktiren Hesap

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi kartı kişinin günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yarayan 30 gün sonra ödeme imkanı veren finansal araç. Kredi kartı bilinçli kullanıldığı zaman kişinin yaşam standartlarını yukarı çeken bir geri ödeme aracıdır. Kredi kartı ile kişinin hesabına bankanın belirlediği limitler doğrultusunda kişiye harcama ve birikim yapma imkanı sağlamaktadır. Kredi kartı limitlerini yukarıya çekmek için yapmanız gerekenleri okumak için linkimize tıklamanız yeterlidir.

Kredi kartı ile düzenli olarak yaptığınız benzin harcamaları, okul taksitleri, gıda harcamalarından binlerce puan değerinde bonus kazanıyor. Bu bonusları diğer harcamalarınız da kullanabilirsiniz. Herkesin hemen hemen aylık kredi kartı borcu 500-800-1000 TL. veya üzerinde olabilir.
Sponsorlu Bağlantılar
Kredi kartı ile düzenli fatura ödemesi de yapıyorsunuzdur. Peki kredi kartına düzenli borç ödemesi yaparken düzenli bir birikim yapabileceğinizi biliyor musunuz. Bankalar milyarlaca lira ay sonu kredi kartı borcu olan kişilere müşterilerinin vereceği bir talimatla birikim yaptırabiliyor. Kişinin diyelim ki harcaması 850 TL aylık bu aylık kredi kartı harcama miktarını bankalar kişinin belirlediği rakamda yuvarlayıp kişinin biriktiren hesap yapmasını sağlıyor. 850 TL kredi kartı borcunu 900 TL olarak alarak bir yandan ay da 50 TL birikim yaptırıyor. Burada verdiğim rakamlar tamimi ile örnektir. Birikim hesabındaki yuvarlanacak miktarı müşteri talebi doğrultusunda belirleniyor. Biriktiren hesabı 12 ay boyunca unutun. Biriktiren hesaptaki paranız yatırım fonlarında değerlenerek size getiri sağlıyor. 12 Ay sonra ya da bir kaç yıl sonra hesabınız da çok iyi  miktarda nakit para birikebiliyor. Kredi kartı çıkarma koşulları için linkimize tıklayabilirsiniz. Kredi kartı kullanırken mutlaka asgari ödeme tutarını ödemelisiniz. Kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak ödeme yapmalısınız. Kredi kartı aidatı adı altında bankalar pek çok kişinin hesabından para almaktadır. Kredi kartı aidatını geri almak için linkimize tıklamanız yeterlidir.
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Çalışmayan Kişiye Kredi Kartı Veren Bankalar başlıklı makalemizde Çalışmayan Kişiye Kredi Kartı, Ek Kredi Kartı Talebi ve Kredi Kartı Çıkarma Koşulları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın