Kredi Kartsız Kefilsiz Taksitli Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartsız Kefilsiz Taksitli Telefon Senet ile Alma Cep Telefonları Senetle Cep Telefonu Satışı
Ülkemizde kredi kartları ile ilgili belirli düzenlemeler yapılmıştır 2014 yılında. 2014 yılında yapılan bazı düzenlemeler tüketiciyi zor duruma sokmuştur. Örneğin kredi kartlarına taksit 12 ayken en fazla 9 ay’a düşürülmütür. Bunun sonucunda yüksek miktarda alışveriş yapan kişiler aylık olarak daha fazla taksit tutarı ödemeye başlamışlardır. Bu yüzden daha yüksek ay vadesi olan ihtiyaç kredilerine yönelmiştir tüketiciler. Ayrıca cep telefonlarına kredi kartına taksit yasaklanmıştır. Bunun sebebi ise insanlar gereksiz yere çok fazla cep telefonu alıp ödeme sıkıntısı çektiği için olmuştur. Aslında devlet vatandaşın iyiliği için bu düzenlemeyi yapmıştır.
Baktığımız zaman insanlar için yapılan bu düzenleme doğru gibi gözükse de yinede tüketici o telefondan vazgeçmiyor yemiyor içmiyor asgari ücretle çalışan bir kişi bile 3000 tl ‘ye iphone satın alıyor ve kullanıyor. 2,5 aylık çalışmasını ona yatırıyor sırf hava atmak için yada kullanmak için bunu yapıyorlar. Kredi kartına taksitle yasaklanınca ilk etapta teknoloji marketleri hediye çeki uygulamasını başlattı. Hediye çeki sizin alacağını telefon tutarında belirleniyor ve bu taksitlendiriliyordu. Daha sonra siz bu hediye çekiyle telefonu satın alıyordunuz. Daha sonra devlet buna da el attı ve usulsuz olduğu gerekçesiyle buna da yasak koydu. Tabi demokraside çareler tükenmez denildi ve örneğin Vatan Bilgisayar Odeabank ile anlaşma yaptı. Gelen kişiye telefon almak isterse önce cep telefonundan bankaya sms ile ön kredi başvurusu yaptırılıyor. Eğer onay mesajı gelirse ardından çağrı merkezinden kişi aranıyor ve gerekli bilgiler isteniyor. Kişi telefon miktarı kadar kredi kullanıyor orada anında verilen karta yükleme yapılıyor ve kişi evrakları imzalayıp kasadan ödemesini yapıyor. 12 ay olarak bankaya ödemesini yapıyor. Yeni bir banka olduğu için faiz oranları oldukça düşük. Eğer sizde almak isterseniz oturduğunuz yerdeki en yakın Vatan Computer şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonuna Taksit başlıklı makalemizde Cep Telefonuna Anında Kredi Veren Bankalar ve Cep Telefonuna Taksit hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın