Kredi Notu Artırma

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Notu Artırma Findex Kredi Notunu Arttırma Yükseltme Teknikleri Nasıl Yükselir KKB Puanı Skoru Düzeltebilirim Yolları
Kredi Notu kategorimize artık daha ağırlık vermemiz gerektiğini düşündük ve yeni makalemizi kaleme alıyoruz. İnsanlar bunun yüzünden kredi çekemiyor ve bankalarla çalışamıyor oldukça önemli bir konu. Peki Yükseltme ve Arttırmak için neler yapılabilir en yeni yöntem ve taktikleri sizlere aktaralım. Aslında bu belirlenen standartlara göre uzun bir süreç ama kısa sürede aşılması için püf noktaları sizler için araştırdık ve bulduk sevgili ziyaretçilerimiz.
İlk olarak Kredi Notu Nedir? hakkında bilgi verelim. Büyük bankalar tarafından ortak karar ile kurulmuş olan Kredi Kayıt Bürosunun tüm banka sistemlerinin veri tabanındaki müşteri datalarının ortak bir yerde toplanması ile vatandaşın çalışmalarının raporlanması ve buna göre puan verilmesine ve bunun findeks üzerinden açıklanmasına denir. Kısacası bankalar kredi ve kredi kartı verirken buradaki kredi notuna bakar eğer düşük vermez yüksekse verir. Bu sizin güven puanınız diyebiliriz. Ödemeleriniz düzenli değilse iyi bir skora sahip olursunuz düzenli değilse düşük puana sahip olursunuz aslında basit şekilde böyle açıklanabilir.
Kredi notunuzu yükseltme istiyorsanız bankalara olan kredi kartı borçlarınızı ödeyip kapatmanız gerekiyor. Daha sonra bir süre bekleyin ve findeks.com üzerinden sorgulama yaparak puanınız kaça ulaşmış öğrenebilirsiniz. Eğer kredi çekmiş iseniz bunları da borç vadesi geldiği gün ödeyiniz gecikme olursa yine not kırılır. Bunun etkisi oldukça yüksektir.
Örneğin birine para vereceksiniz banka üzerinden havale veya eft yapınız böylece para akışı olur hesaplarınızda. Mobil ve internet bankacılığından kolayca işlemlerinizi yapın ve kredi notunuzun yükselmesinde faydasını sağlayın. Ayrıca vadeli hesap açarak para biriktirebilirsiniz.
Bunun dışında borçlarınızı kapattığınız kredi kartlarının limitlerini arttırmak için bankalara bildirimlerde taleplerde bulunun böylece kredi notunuzda buna endeksli olarak paralel şekilde artı yönde ilerleyecektir.
Bir çok bankadan kredi kartı alın elinizde aktif şekilde bulunsun. Azda olsa hepsinin kullanın ve zamanında ödeyin.
Evinizin elektrik, su, doğal gaz, internet, cep telefonu ve tv gibi ödemelerini otomatik ödeme talimatı olarak tanımlayın ve hesaplardan çekilsin otomatik ödensin.
Dediklerimizi yaparsanız puanınız büyük oranda yükselecek ve istediğiniz krediyi bankalardan çekebileceksiniz. Öğrenmek istediğiniz bilgileri ve sormak istediğiniz soruları yorum bölümünden yazabilirsiniz. Size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Sorgulama başlıklı makalemizde Findeks Kredi Notu, Kredi Notu Öğrenme ve Kredi Notu Sorgula hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın