Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Sicili Bozuk Olana Hızlı Başvuruyla Anında Puanı Notum Düşük Nasıl Alabilirim Çekebilir
Günümüzde yaşayan ve geçim sıkıntısı çeken bir çok vatandaş kredi notu düşük olduğu için bankalardan kredi çekemiyor puanı düşük oldukları için onlara kredi çıkmıyor. Ama artık bu gibi durumların ortadan kalkacağı haberleri herkesi heyecanlandırdı. Nedeni bakıldığı zaman yatan maaşın ve maaş üzerinden yatan sigortanın düşük olması yada daha önce ödeme problemi yaşanmış kredi kartı borçları veya kredi taksitleri yüzünden puan düşük olabiliyor. Önemli hayati mesele yüzünden paraya sıkışan kişiler banka şubelerine başvurduklarında olumsuz yanıt alarak evlerine geri dönüyorlar. Bankaya kredi başvurusu yapmadan önce findeks.com üzerinden kredi puanınızı öğrenmenizde fayda var. Bu sorgulama sitesi Kredi Kayıt Bürosu tarafından bu puanın öğrenilmesi ve halka açık hale gelmesi için kuruldu ve kurulduğu günden beri büyük ilgi gördü.
Düşük Notumu Yükseltmek İçin Ne Yapmalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar
  • Öncelikle maaş aldığınız bankadan bir kredi kartı alın yada varsa buradan ara ara alışverişler yapın ve ödeme faturası geldiğinde ekstre üzerindeki miktarı zamanında gidip ödeyin yada kredi çektiyseniz bunun taksitleri günü gelince hemen ödemesini yapın gerekirse parasız kalın ama buna öncelik verin.
  • Bankalara olan borçlarınızı kapatın. Nakit paranız varsa bunu tek bir bankada toplayıp nakitiniz olduğunu bankalara gösterin. Maddi durumunuz önemli bankalar için.
  • Bir kredi bitmeden ötekine başvurmayın. Bunu bankalar risk olarak algılar çünkü 2 borcu birden ödeyemeyeceğinizi düşünürler. Bu yüzden yükselmesi için bitmeden başvurmayın.
  • Gerekirse ufak çaplı bir ihtiyaç kredisi çekin ve ödemelerinizi düzenli yapın puan düşükse bile yükselişe geçecektir. Sözünüzde durduğunuzun ispatı olur.
  • Elinizde nakite çevirebileceğiniz değerli eşyalarınız var ise altın gibi bunları bozdurun ve bankaya yatırın. Banka size yüksek miktarlı kredi verirken hesabınızdaki paraya da bakar.
  • Yada üzerinize konut ve arabaları alarak kendinizi zengin gösterebilirsiniz.
  • Bunun dışında bankada size kredi verecek olan müşteri temsilcisinin sizin hakkınızdaki kişisel fikride önemlidir. Sizi inceleyip o şekilde krediye onay verirler.
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Taşıt Kredisi Nasıl Alınır, Gerekli Evraklar? başlıklı makalemizde Taşıt Kredisi, Taşıt Kredisi Alabilme Ölçütleri ve Taşıt Kredisi Alırken Gerekli Olan Evraklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın