Para Lazım Tefeci Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Acil Borç Para Verecek Tefeci Arıyorum
İnsanlar artık o kadar çok maddi sıkıntılara düşmüş durumdaki internet üzerinden tefeci yani misli ile geri alan insanlardan para talep ediyorlar. Onlardan yardım dileniyorlar. Tefeci Arayanlar İstanbul bölgesinde özellikle daha fazla çünkü burada her türlü insan var. Kötü insanlar zor durumda olan kişilere yardım bahanesiyle hayatlarını mahvediyorlar. Diğer illerde bu kişilere pek rastlanmıyor. Diğer bir konumuzda ziyaretçilerimizin yazdığı Acil Tefeci Arıyorum başlıklı yorumu bizi oldukça şaşırttı. Ve bu konuyu sizler için derinlemesine araştırdık ve çok ilginç bilgilere ulaştık.
Acil Para Lazım Tefeci bana çare olur mu diyorsanız bence hiç bu alternatifi düşünmeyin başka yollara başvurun. Aslında bu konuyu Tefeciler Listesi halinde sunacağız ilerleyen günlerde. Çünkü bu piyasada iş yapan yani insanları illegal şekilde dolandıran senet imzalatan kişiler var. Bu kişilere ulaşmak o kadar kolay değil. Kendilerini gizliyorlar gerekirse adamları ile bu işi yürütüyorlar ve açık vermemeye polise yakalanmamaya çalışıyorlar. Aslında yaptıkları iş kanunen suç sayılmıyor çünkü bu verdikleri parayı insanlara zorla vermiyor imzalattıkları kağıtları zorla imzalatmıyorlar tamamen alan insanların kendi özgür iradesi ile oluyor bu işlem.
Son olarak size tavsiyemiz bu yoldan vazgeçip başka yollar aramanız 2016 Türkiye’sinde hala bunun uyarısını yapmaktan utanıyoruz. Ama herkesin kendine göre derdi vardır. Sizde bizimle aşağıdan paylaşın ve bir nebze de olsun içinizi rahatlatın. Belkide size biri ulaşıp yardımseverlik yapar ve düze çıkarsınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Senetle Para Veren Tefeciler başlıklı makalemizde Senet Karşılığı Para Veren Tefeciler, Senetle Borç Para Veren Tefeciler ve Senetle Borç Veren Tefeciler hakkında bilgiler verilmektedir.

One Comment

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın