Senetle Motor Satanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Motor Satanlar İstanbul Satılık Senetli Motorsiklet İzmir Satan Yerler Mağazalar Antalya Bursa
Artık mağazalar motor almak isteyenlere senetle motor veriyorlar. Bunu nasıl yapıyorlar diyorsanız eski usül olarak alışılagelmiş ama artık kullanılmayan yöntem olan senet imzalatarak sizde istediğiniz marka ve model motora sahip olabiliyorsunuz. Bunu yapmak için senetle motosiklet satışı yapan yerlere gitmeniz gerekiyor.
Her marka bulunuyor aslında ama en popüler olanlar Honda, Yamaha, Suzuki. Bu markalar hiç şüphesiz en kaliteli ve bilinenlerdir. 2015 yılında bile bir çok insan bu yöntemle aldı. 2017 senesinde yine satışların hızlanacağı kesinleşti. Çünkü yoğun trafiklerden bunalan ve araba fiyatlarının artmasından sonra alternatif çözüm olarak uygun fiyatlı motosikletler tercih edilmeye başlandı. Sıfır araçlardaki KDV, ÖTV gibi vergiler sonucu fiyatlar çok yükseliyor. Ve ayrıca yıllık sigorta maliyetleri çok arttı. Arabalarda 2000 tl civarında sigorta çıkabiliyor. Motorlarda bu rakam 500 tl civarında oluyor.
Vadeli motorsiklet satanlar en çok İstanbul, Ankara ve İzmir bölgesinde yoğunlaştı ama diğer illerde de mevcut. Sizin öncelikle ne tarz bir motora bineceğinize karar vermeniz gerekiyor. Bundan sonrası kolay. Kimliğiniz ile birlikte verilen evraklara imzayı attıktan sonra motorunuzu teslim alabiliyorsunuz. Ödemelerinizi zamanında yapmanızda fayda var. Satıcı sonra size dava açabilir. Sonuçta ellerinde imzalı belgesi var. Sahibinden 2. El motosiklet almak istiyorsanız sizde hemen ilanlara başvurun ve dileğiniz hayalinizde motorunuza kavuşun. İyi sürüşler kazasız belasız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
One Comment

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın