Senetle Para Alma

Sponsorlu Bağlantılar

Acil paraya ihtiyacı olanlar , kredi almada zorluk çekenler, kredi kartı borçlarını ödeyemeyenler , kanuni takipte olanlar , Sicili bozuk olup bankadan kredi çekemeyenler, hiç parası olmayanlar , ev hanımları , iş adamaları iş kadınları , sigortasız kişiler bu yazı tam da size göre. Şimdi arkanız yaslanın ve makalemizi dikkatlice okuyun. Kredi çıkarabilmek için öncelikle bankaların size sorduğu sorulara düzgün ve dürüstçe cevap vermeniz gerekir. Örneğin kredi başvuru formundaki eğitim durumu bile bankaları sizin kredinizi onaylanması için bir puandır. Her soru sizi paraya götürmektedir. Bir iş yerinde en az 6 ay sürekli çalışmanız gerekmektedir. Kredi kartı borçlarını diğer bankalara olan ödeme düzenliliği, gelir durumu , taşınır veya taşınmaz mal varlığı gibi etmenler kredi alabilirliğinizi gösterene en güzel kılavuzudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazı bankalarda kredi onaylanma süreci daha hızlıdır. Türk Ekonomi ,Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası kredi onaylanma süresi daha hızlıdır. Senetle para veren bankalar da bulunmaktadır. Senetle para veren merdiven altı yerler, kişiler yasal olmayan kurumlara inanmayınız. Kimlik bilgilerinizi , şifrelerinizi, banka dışı 2 kişilerle paylaşmayınız. Senetle para alabilmek için senetle eşya satan yerlere gidebilirsiniz. Bunların başında beyaz eşya satan yerler, cep telefonu satan yerler gelmektedir. Beyaz eşyaları senetle alarak anında paraya çevirebilirsiniz. Senetle kredi başvuru formu hakkında bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz. 

İkinci bir işte çalışabilirsiniz. Küçük birikimler yaparak sadece dar günleriniz de para biriktirebilirsiniz. Tutumlu olmayı öğrenmekte fayda var . Ders verebilir , çocuk bakabilir, bisikleti kiraya verebilirsiniz. İkinci bir iş iki anahtar demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Artı Para İle Anın da Nakit Kredi Cebinizde başlıklı makalemizde Acil Nakit, Artı Para Başvuru Koşulları ve Artı Para İle Hesaptan Fatura Ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

98 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın