Senetle Para Veren Tefeciler

Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Para Veren Tefeciler Borç Senet Karşılığı Acil Kredi Verilir Kuyumcular Telefon Numaraları Yerler Tefeci İstanbul
Modern çağda şehir yaşamında köylerdeki kırsal yaşam aksine para insanların olmazsa olmazı haline gelmiştir. Her gün sabah erken saatlerde kalkıp işe gidip kimisi 9 saat kimisi 12 çalışarak çok hızlı ve koşuşturma şeklinde uğraşmasının sebebi tabi ki paradır. Yaşam kalitemizin yüksek olması için ve evimizi geçindirmek ayakta tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bazen gün geliyor çok para lazım oluyor ve cebimizde para kalmamış oluyor. Özellikle ay sonları insanların sıkıntı çektiği günler oluyor. Toplu paraya ulaşmanın yollarından ilki bankalardan kredi çekmektir. Ama buda sandığımız gibi basit değil. Kredi notunuz yüksek değilse bankalar olumlu bakmaz başvuruya. Bu demek oluyor ki daha önceki kredi taksitlerini zamanın ödemeniz ve kredi kartı borçlarınızı geciktirmeden yatırmanızdır.
Bazen bu koşulları bile yerine getirmek yetmiyor. İş yerinizden aldığınız maaşın miktarı yüksek olmalı ve sigortanız düzenli yatması gerekiyor. İstediğiniz kredi türü konut kredisi gibi yüksek rakamlar ise kefil isterler. Ve taşınmaz malınız var ise ev, tarla gibi bunlara ipotek koyarlar. Eğer bu koşulları sağlayamıyorsanız sizde Senetle Para Veren Tefeciler‘i düşünebilirsiniz. Çünkü buradaki şartlar bu kadar gaddar ve acımasız değildir. Tefecilerin açılımı parasını kiraya veren kişi anlamındadır. Şehir efsanesi ve filmlerdeki insanlara empoze edilen kişi profili olarak kötü adamlar, mafyalar gibi bilinse de sanılanın aksine iyi insanlardır. Çünkü zor durumda olanların nakit ihtiyaçlarını karşılarlar.
Sizde Senet Karşılığında Para ve Kredi alabilirsiniz. Faiz oranları ve komisyonları kişiden kişiye değişir. Bunlar bu işi şahıs olarak yaparlar. Ödemelerinizi düzgün yapmanız önemli çünkü onlarda paradan para kazanmak için bu işi yapıyorlar. Sitemizden ulaşabilirsiniz hepsinin listesine.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Senetle Para Veren başlıklı makalemizde Senetle Para Veren, Senetle Para Veren Bankalar ve Senetle Para Veren İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

10 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın