Senetle Para Veren

Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Para Veren Borç Verilir Yerler Verme Kuyumcu Verenler İstanbulda Kredi Kuyumcular Faizle Tefeciler Faktoringler Varmı Bankalar Firmalar İkrazatçı
İnsanlar bankalardan kredi notları düşük olduğu için kredi çekemiyor. Kara listeye düşmüş, kırmızı kalem yemiş kişilerin zaten kredi çekme imkanı yok. Bu yüzden insanlar senetle borç para verecek kişileri veya yerleri arıyor bulabilenler değerlendirip istedikleri parayı alıyorlar. Şartları kötü gelenler farklı yollar arıyorlar. Size senetle para verecek kişiler kuyumcular olabilir. Size altın satmış gibi senet imzalatıp onun yerine para veriyorlar. Sizde borçlarınızı belirlenen günlerde gidip nakit olarak ödüyorsunuz. Tabi faiz ve komisyon oranı yüksek oluyor.
Bu işi yapan yasal olarak firmalaşmış yerlerde var. Size gerekli belgeleri imzalatarak istediğiniz tutarı veriyorlar. Kredi miktarını söylüyorsunuz, aylık ödeyebileceğinizi tutarı belirliyorsunuz ve size vade oranları ve faiziyle birlikte para veriliyor. Bazıları kefil isterken bazıları ev yada araba gibi taşınmazlara ipotek koyarak size parayı teslim ediyorlar.
Senet aslına eski zamanlarda kaldı. İnsanların bankalarla fazla işi olmadığı, özel bankaların yaygın olmadığı ve kredi kartlarının bilinmediği dönemlerde herkes bir şey alırken senetle alır senedin günü geldiği zaman gidip öderdi. Aslında bu alıcılar için iyi olsa da satıcılar için kötü oluyor. Kişinin gidip ödemesi gerekiyor zamanında ödemiyor yada hiç ödemiyor o zaman zarara uğruyordu firmalar. Bu yüzden yeni otomatik sistemleri kullanıyor tüm yerler.
Sizde Senetle Para bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Senetle Para Veren Yerler kredipara.net adresinde.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Senetle Para Verenler başlıklı makalemizde Borç Para Verilir, Senetle Borç Para Verilir ve Senetle Borç Verilir hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın