Sıfır Faizli 5.000 TL Tatil Kredisi

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz geliyor. Herkes yurt içi yurt dışı tatil fırsatlarını değerlendirmek istiyor. Yaz ayının gelmesi ile birlikte bir çok finansal kurum gereken duran ekonomiyi canlandırmak gerekse yeni müşteri kazanmak , müşteri devamlılığını sağlamak üzere bir çok kampanya yapmaktadır. Sıfır Faizli tatil krediyi genel de eski müşterilerine yapsalar da müşteri sürekliliği için yeni müşterilerine de yapmaktadır.
Sıfır faizli kredileri genelde kredi kartına , yapmaktadırlar. Banka kredi kartına örneğin 1.000 TL parayı taksitli olarak sıfır faizli olarak kullanılan kredi kartına yüklemektedirler. Kredi oranı fazlalığı müşterinin limitine göre belirlenebilir. Bazı dönemler de bankalar 5.000 TL krediyi kredi kartına yüklemektedir. Şubeye gitmeden, evrak gerektirmeden belli miktardaki para kredi kartınıza yüklenebiliyor. Kredi kartınız olmasa bağlı bulunduğunuz hesabınıza bu miktar yatabiliyor.
Tatil kredisi için başvuru koşulları genelde maaş bordrosu, Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanınız gerekiyor. Banka müşterisi iseniz genel de hesabınıza tanımlanabiliyor. Tatil kredisi almak zor değil. Alınan tatil kredisi ile hemen dilediğiniz yerlere gidebilirsiniz.
Faizsiz krediyi tüm özel ve katılım bankalarından araştırabilirsiniz. Tatil kredisi için acele edin. Tüm finansal fırsatları değerlendirin.
Banka dışında tatil kredisi de kullanabilirsiniz. Tur şirketleri belli orandaki parayı size verebiliyor. Özellikle seyahat organizasyonları ile ilgilenen firmalar. Örneğin Jolly Tur belli orandaki parayı size uygun ödeme imkanları ile hizmetinize sunmaktadır.
Tatile gitmek ve en konforlu tatil seçeneklerinden faydalanmak için kış ayından yaz yatırım yapabilirsiniz. Kışın bir çok tur firması yaz için sizin için en uygun olan tatili önceden ayarlayabiliyor. Yaz ayında 3.000 TL olan tatili kış ayında 1.000 TL ye satın alabiliyorsunuz.  Yaz için erken rezervasyon yaptırım en güzel tatil imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan İkinci El Taşıt Kredisi Alabilme Koşulları başlıklı makalemizde İkinci El Taşıt Kredisi Alırken Gerekli Evraklar ve İkinci El Taşıt Kredisi Alma Koşulları hakkında bilgiler verilmektedir.

One Comment

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın