Tefeciler Adam Öldürür mü

Sponsorlu Bağlantılar

Tefeciler Adam Öldürür mü Tefecilik Suçunun Cezası Tefeciden Para Alan Varmı Nasıl Çalışır Arıyorum 2017 İstanbul Numaraları
İnsanlar o kadar zor duruma düşmüşler ki artık tefecilerden medet umar hale gelmişler. Kredi notları düşük olan kişilere bankalar kredi vermiyor eş dosttan istese onlarda da para yok olanlarda artık kimseye güvenip de borç vermiyor. Bu yüzden insanlar Tefecilerden borç alsam benim peşime adam takıp öldürürler mi ya borçlarımı ödeyemezsem aileme zarar verirler mi diye düşünüyorlar. Ve bu düşüncelerine aklındaki sorulara yanıt bulmak için Google’da araştırmalar yapıyorlar. Bizde bugün bununla karşı karşıya geldik ve sitemize gelen ziyaretçimizin bu şekilde geldiğini fark ettik. Televizyonlarda sıkça ekonomi düzeldi işsizlik azaldı iyi durumdayız deniyor ama hiçte işler yolunda gitmiyor.
En son Sabah gazetesinde yayınlanan bir habere göre ülkemizin tatil yörelerinden bir ilçesi olan ve oldukça tercih edilen bir yer olan yaz aylarının vazgeçilmezi Marmaris’te gerçekleşen bir olay olmuş. Başlığımızda da belirttiğimiz ve açıkladığımız senet karşılığında borç para veren ve geriye faizi ve komisyonu yüksek şekilde geri alan kişilerden olan tefeciler ayrıca farklı suçlara adı karışmış dayı yeğen çete liderleri 00 tl borcu olan garibanı tartaklamışlar. Bunu gururuna yediremeyen kişi arabaları içerisinde bu kişileri kafalarından vurmuş. İnsanlar cinnet anında gerçekten ne yapacaklarını bilmiyorlar. Hayatta her şey insanın başına gelebilir dikkatli olmak lazım.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Para Lazım Tefeci Arıyorum başlıklı makalemizde Acil Tefeci Arıyorum, Borç Verecek Tefeci Arıyorum ve Para Lazım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın