Tefeciler Nasıl Çalışır

Sponsorlu Bağlantılar

Tefeciler Nasıl Çalışır Yasal Tefecilik Acil Tefeci Arıyorum Alınan Borç Nasıl Bulunur
2017 yılı yaşadığımız yıl oluyor ve günümüzde artık para bulma işleri kolaylaştı. Diyelim acil paraya ihtiyacınız oldu çok sıkışık durumdasınız. Ve bir yerden nakit bulup borcunuzu kapatmanız gerekiyor. Önceden bankalar çok zor kredi veriyordu ama artık eskisi gibi değil küçük ihtiyaç kredilerini kolayca veriyorlar. Bu yüzden ilk adresiniz onlar olsun. Bunun dışında senet imzalatarak yada eviniz arabanıza ipotek koyarak size borç para veren tefeciler ile de bağlantıya geçebilirsiniz. Ama artık bunlar eski zaman icatları gibi kaldı. Baktığınız zaman onlarda zamana ayak uydurdu teknoloji ve sistemlerin açıklarından faydalanıyorlar.
Örneğin sizin 6000 TL paraya ihtiyacınız var ve bunu bulmanız gerekiyor. Bu kişiler kredi kartlarına 9’a kadar bölebiliyorlar kart limitleri dahilinde. Daha önceden 12 taksit oluyordu fakat bu yasaklandı yeni kanunlarla.
İnternet üzerinden yapılan aramalar sonucu çıkan siteler ve reklamlar ile kendilerine müşteri çeken tefeciler oldukça profesyonel çalışıyorlar. Çoğu kişinin kredi kartı borcu olduğunu varsayarsak kişiler buradan vuruyor direk bu borçlarınızı kapatıyoruz diyorlar. Ayrıca senetsiz ve kefil olmadan diyerek.
Bu kişilerin irtibat numaralarından kendilerine ulaştığınız taktirde genelde karşınızda bir çağrı merkezi yada finansal kuruluş resmi bir dil beklersiniz fakat umduğunuz öyle olmuyor. Genelde doğu şiveli mafya tarzı karanlık işler yapan kişiler açar telefonu.
Sakın hatalı tuşladım diye düşünmeyin konu hakkında bilgilendirme için aradığınızı söyleyin. Genelde bu kişiler kendilerine merkez olarak İstanbul‘u seçmiştir sizin yaşadığınız il burası değilse genelde yardımcı olamayacaklarını söylerler. Bu yüzden siz yaşamasanız da burada olduğunuzu söyleyin.
Tefeciler Nasıl Çalışır diye sorduğumuzda işlemleri şu şekilde yapıyorlar sizin ne kadar kart borcunuz varsa borcu kapatıyorlar. Daha sonra sizin kartınızdan 7000 tl çekerek 9 taksite bölüyorlar. Siz yine taksitleri kendiniz ödüyorsunuz. Onlar kendine 1000 tl komisyon ve kar almış oluyor. Sistem böyle işliyor. Aklınıza yatarsa sizde başvurun.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Tefeciler Nerede Bulunur başlıklı makalemizde Nasıl ve Nereden Tefeci Bulabilirim, Tefeci ve Tefeciler hakkında bilgiler verilmektedir.

One Comment

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın