Tefeciler Nasıl Para Verir

Sponsorlu Bağlantılar

Tefeciler Nasıl Para Verir Nerede Adresleri Telefon Numaraları Arıyorum İletişim İstanbul İzmir Bursa Sitesi 2017
Maddi sıkıntı çeken kişiler acil nakit ihtiyaçlarını için borç para ve kredi alıyorlar. Bu kişiler ilk olarak bankaya başvuruyor fakat banka kredi notu düşük olduğu için çoğu kişiye kredi çıkarmıyor bu durumda. Yasal olmayan yollar olan tefecilerden veya senet imzalatarak para ve kredi veren kurum kuruluş firma ve şahıslardan borç alıyorlar. Bunun tabi ki yasak olduğunu aslında herkes biliyor ama zor durumda kalınca insan ne yapacağını şaşırıyor. Denize düşen yılana sarılır atasözü tam da bu durum için söylenmiş ve yerinde bir laf olabilir. Ülkemizde ekonomik güçlük çeken bir çok birey ve aile bu tip kişilere bulaşabilir. Tabi bu kişiler yüksek faiz oranları çok yüksek miktarda komisyonlar ve geri ödemesi çabuk vade tarihi düşük kısa sürede ve zamanda talep ederler ve size boş senet imzalatırlar yada size verdikleri tutardan daha fazla miktar yazarlar. Yada eviniz arabanız arsanız varsa bunlara el koyma hakkına sahip ipotek tarzı işlemler yaparlar.
Size tavsiyemiz tefecilere bulaşmamanız olacaktır. Nasıl ve Nerede olduklarını açıkça belli etmezler. İnternette yaptığımız araştırmalar sonucu bir çok kişi bu kişilerden para aldıklara pişman olmuştur. 2.500 tl borç alan bir kişiye 10.000 tl lik senet imzalatmışlar ve parayı alan kişi sonradan bu miktarı bize geri ödeyeceksiniz gibi tehditlerde bulunur mu diye düşünmeye başlamışlar ve etraflarına ve hukuki süreçten anlayan kişiler olan avukatlara sormaya başlamışlar. Bu yüzden sizde ailenizin ve hayatınızın kötü duruma düşmemesini istiyorsanız tefeci adresleri ve telefon numaralarını aramayı bırakın ve borcunuzu farklı bir şekilde kapatmaya çalışın sonradan aklınıza tefeciler adam öldürür mü sorusu takılmasın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Tefeciler Adam Öldürür mü başlıklı makalemizde İstanbul Tefeci Telefonları, Tefeci Arıyorum 2017 ve Tefeciden Para Alan Varmı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın