Tefeciler Nerede Bulunur

Sponsorlu Bağlantılar

Tefeciler Nerede Bulunur Nasıl ve Nereden Tefeci Bulabilirim Kredi Çıkmıyor Para Borç Bulurum Acil Nakit Arıyorum Senetle Veren Kuyumcular
Eğer sizde bu soruyu soruyorsanız doğru yere geldiğinize emin olabilirsiniz. Acil Nakit ihtiyaçları için sizlere çözümler üretiyoruz. Piyasa ve ekonominin kötü olmasından dolayı kimse de para yok. Bundan dolayı arkadaşınız, akrabanız, dostunuz ve çevrenizden borç para bulamıyor olabilirsiniz. Yada bankalar size geçmişiniz kötü olduğu için veya verme koşullarına uygun olmadığınız için size kredi çıkarmıyor olabilir. Bunların sonucunda insanların düşündükleri alternatif yol tefecilerden para almak oluyor. Bu kişiler ile çalışmak için arayışa geçiyorlar ve onlara ulaşıyorlar. Ama aslında onlara ulaşmak ve iletişim kurmak o kadar da kolay değil. Kendilerini asla belli etmezler ve referans olmadan sizinle irtibata geçmezler. Ayrıca belli bir dükkanları yoktur. Bu işleri el altından her yerde yapabilirler. Yani her yer onlara bir pazar yeridir. Baktığımız zaman bankalar sizin krediyi ödeyemeceğinizi düşündüğü zaman kredi kullandırtmaz bunlar da aynı şekilde sizin sözlerinize ve imzanıza karşılık para veriyorlar. Yani güven çok önemli bir mesele. Bu duyguyu hissetmeden para vermeleri imkansız hale geliyor. Eğer ki onlar para almak istiyorsanız sizi belli bir süre araştıracaklar ve tarayacaklar ondan sonra vereceklerdir.
Borç Para Veren Tefeciler
Konu başlığımızı tekrarlayacak olursak Tefeciler Nerede Bulunur sorusunun yanıtını sizlere vermeye devam ediyoruz. Aslında biraz önce de bahsettik. Bu kişilerin belli bir yeri yoktur. Yani A adresi B telefonu diye bir şey sizlere aktaramıyoruz. Para isteyen kişiye telefondan kısaca bilgiyi veriyorlar müşteri kafasına yatarsa para alışverişini yapmak için bir araya geliyorlar. Tefeci paraya verirken Senet imzalatır. Kendini güvence altına almak için siz ödemenizi yaptıkça senetleri geri alırsınız. Faiz oranları ve komisyonları bankalara göre yüksektir. Bunu göz önüne alarak bu işe başvurun. Size verilen anaparanın üstüne kat kat ekleme yapabilirler. Eğer siz ödemezseniz sizin imzaladığınız senet karşılığında yasal yollara başvurup sizden bir şekilde o parayı alıyorlar. Yada farklı şekilde illegal olarak korkutarak yada tehdit ederek sizden parayı geri istiyorlar. Sizde isim soyisim bulunduğunuz il yaş paraya neden ihtiyacınız var ne kadara ihtiyacınız var iletişim adresini yazarak yorum yazın sizinle iletişime geçmelerini bekleyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Tefeci Cemil başlıklı makalemizde Ankara Tefeci Cemil, Tefeci ve Tefeci Cemil hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın