Ticket Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler

Sponsorlu Bağlantılar

Ticket Restaurant Card Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler Yemek Kartı Çevirecek Yer Fişi Kuponu Çeki Kırdırma Nasıl Çeviririm Bozdurma İstanbul Ankara İzmir İlanları
Ticket Restaurant Card ile tüm geçen yerlerde yemek yiyebilirsiniz. Büyük şehirlerdeki bir çok kurumsal firma ve iş yeri çalışanlarına bu karttan vermektedir. Bu kartın özelliği büfelerde, lokantalarda, restorantlarda yemek yemek için kullanılmasıdır. Ama bunun dışında marketlerde bu firmaların pos cihazlarından alarak kullanıma açmıştır. Örneğin Happy Center, Çetinkaya, Kim gibi market zincirlerinde bunlar kullanılmakta evinizin ihtiyaçlarını bununla alabilirsiniz. Rahatça evinizdeki eksikleri giderebilirsiniz. En çok kullanılan ve geçen kartlarından biridir.
Peki nakite çevirip para olarak kullanmak isteyenler ne yapacak. Daha önceki konularımızda da belirtmiştik. Bu işlem aslında çok basittir. Öncelikle kartınıza yatan miktarı yazın. %10 komisyon ile bu para size verilmektedir. Örneğin 300 tl yatıyorsa kırdırma yapıldıktan sonra 30 kesilerek size verilir. Peki bozdurma işlemlerini nerede yaptıracaksınız. Yaşadığınız ili yazarak bunu da öğrenebilirsiniz. Eğer diğer firmaların kartları elinizdeyse bunlar içinde alltaki konulardan yararlanabilirsiniz.
Sizden istenilen bilgiler: Hangi Firma(Ticket, Sodexo, Multinet, Setcard)
Aylık Yatan Miktar:
Hangi Günlerde Yatıyor:
Yaşadığınız İl:
Çalıştığınız Firma:
Bilgileri yazıp gönderin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Sodexo Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler başlıklı makalemizde Sodexho Kartı Nakite Çevirme, Sodexo Bozan Yerler ve Sodexo Bozdurma Yerleri hakkında bilgiler verilmektedir.

12 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi, Finans, Yatırım, Banka, Kredi, Kredi Kartı, Para, Döviz, Altın